Nawigacja

liczba odwiedzin: 585820

KoderJunior_informacja_
o_projekcie
.pdf

Program ,,DOBRA EDUKACJA''

DOBRA_EDUKACJA_INFORMACJA.pdf

W szkole jest realizowany
,,Powiatowy program profilaktyki wad postawy''
Program ,,Umiem pływać''
Edycja 2018 / 2019
 • GÓRA GROSZA - Obrazek 1

  W dniach od 26 listopada do 20 grudnia odbyła się w naszej szkole wielka zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem (jak co roku) jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.

  Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli oni Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Towarzystwo to udziela bowiem wsparcia dzieciom z zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, domów dla dzieci i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Po zakończeniu akcji przyszła pora na podliczenie wszystkich pieniędzy wrzuconych na przestrzeni tych 4 tygodni do skarbonki. Uczniowie klas 1-8 i 3 gim. zebrali łącznie sumę ok. 900 zł, które Samorząd Uczniowski zapakował w siedem dziesięciokilogramowych paczek!!! Zebrane środki zostały następnie przesłane na adres wskazany przez organizatora.

 • 14.01.2019

  SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE - Obrazek 1

  W czwartek 10 stycznia zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o sporcie dla uczniów klas 6-8 szkoły podstawowej  i 3 gimnazjum. Do rozwiązywania testu przystąpiło łącznie 51 uczniów, którzy zmierzyli się z pytaniami o różnym stopniu trudności. Łącznie można było uzyskać 60 punktów (pytania za 1, 2 i 5) oraz dodatkowo zdobyć bonus w wysokości 10 punktów za pytanie dotyczące miejsca, które w Finale Wojewódzkim w usportowione dwa ognie zdobyły nasze reprezentantki w roku szkolnym 2017/2018. Jako jedyna poprawnej odpowiedzi na to pytanie udzieliła uczennica klasy 8b Zuzanna Werra.                  

 • 09.01.2019

  Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - Obrazek 19 stycznia (środa) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespołu reprezentujące szkoły podstawowe z: Osiecznej, Lubichowa oraz Czarnej Wody. Do dalszego etapu rozgrywek (Mistrzostw Powiatu) awansowali gospodarze zawodów . Spotkania sędziował p. Zbigniew Biesek, któremu dziękujemy za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu mistrzostw.

  Wyniki spotkań:

  • PSP Osieczna - PSP Lubichowo 11:3
  • PSP Czarna Woda - PSP Lubichowo 8:4
  • PS
 • 08.01.2019

  Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - Obrazek 18 stycznia (wtorek) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: PSP Kaliska, PSP Osieczna oraz gospodynie z PSP Czarna Woda. Po rozegraniu 3 bardzo ciekawych i wyrównanych spotkań (o końcowej klasyfikacji decydował bilans bramek) wyłoniono reprezentanta naszego rejonu na Mistrzostwa Powiatu, którym została drużyna z  Czarnej Wody.

   

  Wyniki spotkań:

  • PSP Czarna Woda - PSP Osieczna 8:3
  • PSP Osieczna - PSP Kal
 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Obrazek 1

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

  spędzenia ich w rodzinnym gronie,
  wyśpiewania wszystkich kolęd
  oraz
  spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym 2019 Roku
  życzy 

                 Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym

                                           Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

   

 • APEL WOKÓŁ CHOINKI - Obrazek 1

  Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy 4 b i 4 c (pod opieką p. M. Narloch i p. M. Pruszaka) wystawili Jasełka. Po wejściu na salę gimnastyczną, uczniom ukazała się przepiękna, świąteczna dekoracja, którą przygotowali p. J. Schmidt i p. P. Rybacki. Uczniowie w specjalnie przygotowanych przez rodziców strojach  zaprosili nas  na przedstawienie. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.

 • ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE - Obrazek 1

  KOMISJA SOCJALNA SERDECZNIE ZAPRASZA
  OSOBY UPRAWNIONE DO KORZYSTANIA Z ZFŚS NA

  SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE,  KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
  20 GRUDNIA O GODZ. 14:40 
  W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

  Prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 19.12.2018r.

 • 12.12.2018

  MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ                 DRUŻYN MIESZANYCH - Obrazek 1

  W środę 12 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki nożnej, w którym rywalizowały reprezentacje klas: 8a, 8b i 3gim. W ramach urozmaicenia rozgrywek organizatorzy wprowadzili przepis stanowiący o tym, że w trakcie całego meczu na boisku przebywać musi minimum jedna dziewczyna. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", 20 minut bez przerwy. Wisienką na torcie okazał się być niezwykle emocjonujący konkurs rzutów karnych, mający na celu wyłonienie "króla strzelców" turnieju. Ostatnim akordem świątecznego grania było uroczyste zakończenie, w trakcie którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Szczególne słowa pochwały i uznania z pewnością należą się wszystkim dziewczynom biorącym udział w zawodach. Nasze piłkarki nie odstawiały nogi, walczyły z kolegami jak równy z równym, strzelając przy okazji kilka przepięknych bramek.

Dla rodziców

Środa 16.01.2019

Galeria zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć